Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Svadobná šperkovnica

Autor: Katka Dátum: 14.5.2015 Zobrazenia: 615 x

Kamarát sa mi ozval s veľmi zaujímavou vypaľovacou úlohou - vytvoriť šperkovnicu ako svadobný dar pre mladomanželský pár. S tým, že mi povedal svoju približnú predstavu o dvoch svetoch - nevestinho a ženíchovho, ako sa stretávajú na polceste a pokračujú spolu životom aj s ich dieťatkom a psíkom. Nevesta miluje kone a ženích rád posiluje. Upresnili sme si ešte pár ďalších detailov a pustila som sa do práce. Celkovo mi táto šperkovnica zabrala cca 20 hodín čistého času. Nakoniec som ju nalakovala lesklým lakom. Ako mi to dopadlo si môžete prezrieť v galérii nižšie ... :)

>
<
X
Katka
Komentáre:
Informovať ma o nových komentároch
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová