Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".



do e-shopu  
Športom k zdraviu
Sme nadšení zvedaví ľudia - turisti a amatérski bežci, ktorí dlho neobsedia na jednom mieste. Radi spoznávame nové miesta a skúšame nové veci. Radi sme v pohybe. :)

V tejto sekcii nájdete najmä články z našich výletných zážitkov v prírode na Slovensku i v zahraničí, dojmy z bežeckých a športových akcií a recenzie na nami používané outdoorové vybavenie (oblečenie, topánky, batohy, ...), ktoré sa nám osvedčilo či neosvedčilo v rôznych situáciách v teréne.

Dúfame, že nám i Vám tento kútik prinesie inšpiráciu, motiváciu a chuť čo najčastejšie vyraziť za dobrodružstvami do našej krásnej prírody. :-)

Bez pohybu totiž niet života... :-)

Stretneme sa na horách ;-)
Hryzka so zľavou
Objednajte si aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka so zľavou 5% s použitím zľavového kódu TNJK01.
Facebook
Instagram

katka.janurka
Instagram
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová