Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Labky hotfix 1.1

Autor: Petrík Dátum: 14.6.2017 Zobrazenia: 624 x

Pri vytváraní a ladení konceptu Labiek som si neuvedomil jednu konštrukčnú fičúru - v tej dobe som ju nepovažoval za dôležitú. Tou je smer prevlečenia popruhov cez podrážku. Aj táto, na pohľad nepodstatná vec, má zásadný vplyv na komfort nosenia. Neuvedomil som si to pri prvých prototypoch, ktoré som sám skúšal. Podrážka pri chôdzi stále mala sklon akoby vykĺzavať smerom k vonkajšej strane nohy. Myslel som si však, že to spočíva v nastavení popruhov. Na chôdzu to síce bolo aj tak v pohode, ale niečo sa mi tam nezdalo.

Až keď mi aj ďalší ľudia povedali, že majú ten istý pocit, začal som to skúmať pod drobnohľadom a nakoniec mi zaplo. Ešte v začiatkoch, keď som skúšal robiť prvé pokusy, som zvolil kvôli zapamätateľnosti výroby určitý smer a spôsob prevlečenia popruhov. Zdal sa mi v poriadku, tak som ho odvtedy používal - a práve to, že som ho považoval za samozrejmosť, spôsobilo tú nepríjemnosť s vytáčaním podrážky do vonku.

Keď som na páre, ktorý mám už vynosený, preplietol popruhy novým spôsobom, vylepšilo to okamžite pocit pri chôdzi. Všetky nové kusy už budú samozrejme robené takto, ale ide to prerobiť aj na tých starších. Preto nasleduje podrobný návod, ako to spraviť - Labky hotfix 1.1. :)

Krok 1

Najprv je potrebné celý popruh úplne vypliesť von. Prekáža však zošitie na konci popruhu (veď práve na to tam je). Preto ho treba buď odstrihnúť (tak, aby sa ušetrila čo najväčšia dĺžka popruhu) alebo rozpárať šev. Pri odstrihnutí je treba rozstrapkaný koniec zataviť zapaľovačom. Potom už nič nebráni postupnému vypleteniu popruhu von (ak si neviete predstaviť ako, prejdite si tento návod odspodku nahor). Postupne treba z neho aj zhadzovať kus v tvare "o", gumičku a členkový popruh.

Krok 2

Vyvlečený popruh si pripravíme do nasledovnej polohy (dolný obrázok je vždy len zrkadlovo obrátený pre predstavu pri pravej sandáli):

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 3

Prevlečieme popruh cez podrážku odspodku tak, aby nebol nijak pretočený v pozdĺžnej rovine.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 4

Navlečieme členkový popruh na hlavný popruh.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 5

Vytvoríme na popruhu ďalší ohyb nasledovne, pričom dávame pozor na to, aby nebol popruh prekrútený v pozdĺžnom smere.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 6

Potom len sklopíme "stojacu" časť o 90° smerom dozadu, pričom dbáme na zachovanie vytvoreného ohybu.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 7

Prevlečieme popruh odspodku podrážky - opäť žiadne prekrútenia.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 8

Navlečieme na popruh gumičku, prevlečieme spodným otvorom v "pracke" a navlečieme kus v tvare "o".

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky
Krok 9

A už len potiahneme koniec popruhu cez vrchnú dieru v "pracke" a cez gumičku. Koniec môže ostať len tak, zatavený, alebo sa môže zašiť do záhybu.

handmade sandále Labky
handmade sandále Labky

Verím, že som to popísal dostatočne podrobne. Ak by ste s tým však aj tak mali problém sami, ak sa sandále dostanú ku mne (alebo ja k sandálom), rád s tým pomôžem.

Hryzka so zľavou
Objednajte si aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka so zľavou 5% s použitím zľavového kódu TNJK01.
Facebook
Instagram

katka.janurka
Instagram
Komentáre:
Informovať ma o nových komentároch
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová